Image by Elena de Soto

Kim jesteśmy?...Poznajmy się!

Muzyczna Petarda to projekt stworzony z myślą o eventach i wszelkich działaniach, związanych z ich produkcją.  Jesteśmy agencją, skupiającą wokół siebie  najciekawsze projekty i rozwiązania muzyczne, dedykowane na rynek eventowy.  Zapewniamy profesjonalną oprawę muzyczną, wraz z techniką sceniczną na takie wydarzenia jak: imprezy firmowe, koncerty, festyny, jubileusze, imprezy tematyczne. 

 

Nasi Artyści są zawsze odpowiednio dobrani do konkretnego projektu, zarówno pod kątem artystycznym, jak i wizerunkowym. Współpracujemy wyłącznie z osobami o dużym doświadczeniu scenicznym, co gwarantuje najwyższy poziom artystyczny realizowanych przez nas projektów. 

 

Producentami Muzycznej Petardy są: Magdalena Marcinkowska-Łamacz i Paweł Baryczkowski. Jesteśmy związani z muzyką od dzieciństwa,  a z profesjonalnym rynkiem muzycznym od 20 lat. Posiadamy wykształcenie w kierunkach: aktor scen muzycznych, muzyk, a także marketingowych. Pracowaliśmy na największych scenach muzycznych i teatralnych w Polsce, występując w Broadwayowskich tytułach  musicalowych, operowych i operetkowych, pod batutą najlepszych Dyrygentów.  Połączyliśmy nasze siły i doświadczenie, aby zapewnić Państwu najwyższą jakość usług i spowodować zadowolenie Waszych Klientów. 

Zapraszamy do współpracy

  • Facebook
  • Instagram
  • LinkedIn

Dziękujemy za wysłanie wiadomości.